15. 2.
Uzavření MŠ
Od úterý 16.2. do pátku 19.2.2021
- z důvodu velké nemocnosti dětí / rýma, kašel, nachlazení /
- uzavíráme školku, aby se nám děti během prázdnin uzdravily
- " čaj s citrónem a medem uděláme, bacily do školky nepustíme "
